אודות


אודות
אני עידית אלה, בת 33, גרה ברמלה.
נשואה לחיים, אמא של תהל העולה השנה לכיתה א' ושל אליאור משה ז"ל.
מהנדסת מכונות, מנה"ח וחשבת שכר והנדסאית תוכנה במקצועי. שירתתי בקבע כ 5 שנים בחיל האוויר בסוללה מבצעית.
חוויתי מס' משברים בחיי.. מגיל 14, חוויתי אבדנים קשים וכואבים של אבי היקר, 2 סביי וסבתי ודודתי. בכל משבר שכזה בחרתי בחיים פעם אחר פעם. למדתי לצמוח מתוך החושך, בכל פעם התחלתי מחדש. חיי נחלקו ללפני ואחרי, הזהות שלי הייתה שונה בכל פעם מחדש כאשר בכל נפילה כזו נוספה תובנה חדשה לחיי.. התבגרתי, התחשלתי, הבנתי המון על מי אני ומה המסר שלי לעולם אך בחרתי לשמור את הדברים לעצמי, לחזק את עצמי, להתקדם מקצועית ולחיות את חיי כפי שראיתי אותם אז- משפחה, קריירה, לימודים.. משהו היה חסר. המשמעות של חיי הייתה חסרה, הרצון לעזור ולתת לאחרים את כל מה שצברתי עם השנים בער בי, רציתי לצעוק לכולם את מה שגיליתי בדרך הכי קשה שיש אבל איך עושים את זה?! החלטתי ללמוד אימון אישי מתוך רצון לצאת למסע שבסופו אבין מה ואיך אגשים את עצמי בצורה המדויקת ביותר ואז זה קרה..
שום דבר לא הכין אותי למשבר הבא והכואב ביותר של חיי. המשבר שבזכותו גיליתי את אותה משמעות שחיפשתי.
לפני שנתיים בני הקטן נפטר בגיל 8 ימים ואני- הייתי בתחתית של חיי. מרוסקת, אבודה, עצובה. נדמה היה לי שכל מה שהתמודדתי עד כה נשכח ממני ולא ידעתי מה עושים מכאן, איך מכאן אני מרימה את עצמי וחוזרת לחיים? בנקודה הזו בה התפרקו להם חיי, התמימות אבדה והכעס הציף אותי בכל ליבי.. ברגעים בהם הייתי בשיא האושר ונחתתי לשיא הכאב בו נפרדתי מבני יחידי הטהור לעולמים- שם נולד לו חלום.. נולד רצון, יעוד- שהתחיל עוד כשהקטנצ'יק היה בבטן. ויתרתי כשהוא נפטר. הרמתי ידיים, נכנעתי למציאות. כעבור מספר חודשים, קשים ומלאי דמעות, כשנדמה היה שכולם המשיכו ואני תקועה אי שם, הבנתי.  הבנתי שלמלאך שלי, אליאור משה שלי, היה תפקיד.  הוא הדליק את האור הכבוי. הוא העיר את הלב ואת החיים בדרך שלו. ומהאור הזה צמחתי. חזרתי ללמוד. חזרתי לעשות את מה שאני הכי יודעת- לתת. דייקתי את עצמי ובחרתי במה שהכי נכון לי- לעזור לאותם אנשים הנמצאים במקומות הכי נמוכים שלהם בחייהם לקום על הרגליים ולבחור בחיים, לתת להם תקווה, לעזור להם להתפתח ולהאמין בעצמם, לאפשר להם לחלום ולגרום להם לחיות ולא לשרוד את החיים.
 היום, שנתיים אחרי, אני מאמנת אישית. מאמנת ללב. מאמנת לצמיחה והעצמה וכן- גם צמיחה מתוך המקום הכי חשוך. מדליקה את האור בכל אחד ואחת שזקוקים לכך.  וזה אפשרי!
כיום, אני מלווה תהליכי אימון למימוש עצמי, פיתוח ומימוש אישי, התמודדות עם משברים ואובדן, העצמה ובניית מטרות, קידום אישי תוך שימוש בכלים פרקטיים מעצימים ומעוררי חשיבה. בנוסף, מנחה סדנאות העצמה לקבוצות, כותבת במקומות שונים וכן עובדת בימים אלו על הספר הראשון שלי. אני תמיד נמצאת בלמידה, בכל יום ומאמינה גדולה בידע מכל דבר ומכל אדם.
זכרו, במקום החשוך והמבולבל הזה.. יש אתכם, החיים את המציאות יום יום וכל שנותר לכם לעשות זה לבחור כיצד תיראה המציאות הזו שלכם? יפה? טובה? מעצימה? בואו לגלות..! בעצמכם! כי בכם יש את התשובות בכם יש את הכוח רק אפשרו לעצמכם לצמוח. צאו למסע מרתק לנפש שלכם ותחלמו.. כי חלומות מתגשמים כשחולמים אותם. ואני כאן.. יד ביד עד שידלק האור.